پرسشنامه تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها

مطالب دیگر:
📗جستجو در وب پنهان(معرفی و دسته بندی رهیافت های جستجو در صفحات دینامیک وب)📗مقاله ویروسها و سیستمهای امنیتی📗اصول VPN📗جزوه درسی ذخیره و بازیابی اطلاعات (ویژه دانشجویان مقطع کاردانی و داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی)📗مقاله تاثیر كامپیوتر و اینترنت بر كودكان و نوجوانان📗مقاله آموزش زبان ویژوال بیسیک(VB)📗مقاله تاریخچه جهانی هك📗مقاله در مورد تجارت‌ الكترونیك‌📗آموزش نرم افزار تری دی مكس📗فایل Wordچشم‌انداز جهانی جامعه‌ی اطلاعاتی📗فایل Word چند پردازشگرهای مرتبط بوسیله یک شبکه📗مقاله در مورد دانشگاه مجازی📗یك مدل سه‌لایه‌ای برای ارزیابی دولت الكترونیكی📗کتاب نبذ من دفاین الارض(گنجنامه کلات)📗پاورپوینت آموزش برنامه نویسی پیشرفته++C پیام نور به صورت کامل📗پاورپوینت درس برنامه سازی پیشرفته(رشته مهندسی کامپیوتر | مولف : مهندس داریوش نیک مهر )📗پاورپوینت درس شبکه های کامپیوتری رشته مهندسی کامپیوتر | نرم افزار ( مولف: اندرو تننبام)📗پاور پوینت ساختمان داده و الگوریتم رشته کامپیوتر📗پاورپوینت وقفه های فایل در اسمبلی📗پاورپوینت جدول گانت یا زمان بندی📗پاورپوینت کتاب هوش مصنوعی رهیاتی نوین(مولف : راسل و نورویگ | مترجمین : رامین رهنمون آناهیتا هماوندی)📗پاورپوینت درس مدارهای الكتریكی📗پاورپوینت تجزیه و تحلیل و مدلسازی سیستم در مهندسی نرم افزار📗پاورپوینت كاربرد فناوری‌های جدید در آموزش📗مقاله کاربردهای داده کاوی در کتابخانه ها و موسسات دانشگاهی
تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها, تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها, تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها|41017303|qla
در این پست قصد معرفی فایل پرسشنامه تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها را داریم با ما همراه باشید.

پرسشنامه تئوری خاکستری جهت پالایش مؤلفه ها

پرسشنامه یکی از ابزار­های رایج تحقیق و روشی مستقیم برای کسب داده­های تحقیق است. پرسشنامه مجموعه­ای از سؤال­ها (گویه­ها) است که پاسخ­دهنده با ملاحظه آن­ها پاسخ لازم را ارائه می­دهد. این پاسخ­ها، داده­های مورد نیاز پژوهش­گر را تشکیل می­دهد. به­منظور طراحی پرسشنامه پژوهش، پس از بررسی مطالعات کتابخانه­ای و مصاحبه با خبرگان، 26عامل مؤثر بر رضایت مشتری شرکت­های بیمه تعیین گردید. در این پژوهش 2 نوع پرسشنامه تهیه گردیده است.

پرسشنامه در خصوص وضعیت عملکرد موجود می­باشد. در این پرسشنامه مجموعه­ای از 26 گویه در قالب مقیاس لیکرت[1] که دارای هفت گزینه "کاملا موافقم، موافقم، تاحدودی موافقم، نظری ندارم، تا حدودی مخالفم، مخالفم، کاملا مخالفم" می­باشد، استفاده شده است. مقیاس­ها عبارت­هایی هستند که تحت قوانینی امکان تخصیص حرف یا نمره را برای افراد، نگرش و رفتار­های آن­ها فراهم می­اورد. هر حرف یا نمره­ای که منظور می­شود نماینده میزان مالکیت فرد از آن چیزی است که مقیاس برای اندازه­گیری آن است. مقیاس­ها انواع گوناگونی دارند که برخی از آن­ها عبارتند از :مقیاس لیکرت، مقیاس ترستون (فواصل برابرنما)، مقیاس گاتمن (تجمعی)، مقیاس بوگاردوس، مقیاس اوزگود، که همانطور که اشاره شد مقیاس لیکرت در این پرسشنامه مورد استفاده قرار گرفته است. در مقیاس لیکرت[2] پاسخگو مقیاسی را که بین دو حد نهایی محصور است را بر حسب شدت یا ضعف نگرش خود بر­میگزیند.

در تعیین ارجحیت وزنی گزینه­ها می­توان از بازه­ای بین 0-1 با استفاده از اعداد خاکستری در یک مقیاس هفت­گانه بهره گرفت که در این حالت نیز، گزینه­ای که خیلی ضعیف ارزیابی می­شود متناظر عدد خاکستری [1/0،0] و گزینه­ای که خیلی خوب باشد با عدد خاکستری [0/1، 9/0] تعریف می­شود.

[1] Likert Scale